• Дизайн чоловічої кухні в однокімнатній квартирі

    Перепланування простору дозволить виділити функціональні зони, де кухня може трансформуватися в кабінет. Чоловік-холостяк обов’язково оцінить наявність зручних меблів з натуральної деревини.

Кухня – простір, яке використовується для приготування їжі та її вживання. Найчастіше ця кімната асоціюється саме з господинею, яка там весь час щось готує – пече пироги, робить спекотне. Але який може бути кухня холостяка, а саме її дизайн інтер’єру? Невже там немає плити, а тільки великий холодильник з напівфабрикатами?

Давайте розберемося і розвіємо міф про те, що чоловік-холостяк не може мати гідну кухню.
Чоловічий погляд на наявність кухні однозначний – це місце, де можна поїсти і воно обов’язково повинно бути присутнім в квартирі. Коли професіонал береться за роботу, то намагається виконати дизайн проекти квартир відповідно до вимог замовників. Тому насамперед потрібно вирішити якусь функціональність втілити в інтер’єр кухні холостяка

Чоловіча кухня – кабінет або їдальня?

 

Особливу популярність отримав метод об’єднання вітальні і кухні. Таким чином можна досягти гармонії, отримати користь від наявного простору максимально. Багато дизайнерів радять керуватися правилом трикутника. Це коли холодильник, плита і мийка знаходяться на близькій відстані один до одного і утворюють таким чином трикутник. Це не тільки заощадить площа, а й буде досить зручним для здійснення кулінарних подвигів.

 

Дизайн малогабаритних квартир практично нічим не відрізняється в цьому плані. Перепланування простору дозволить виділити функціональні зони, де кухня може трансформуватися в кабінет. Чоловік-холостяк обов’язково оцінить наявність зручних меблів з натуральної деревини.

Маленькі хитрощі чоловічий кухні …

 

На відміну від жінок, чоловіки віддають перевагу мінімалізм у всьому. Тому на кухні не повинно бути зайвих деталей, особливо невідомих приладів. Навряд чи холостяк буде витрачати час на складні страви.

 

Практичність і простота – запорука успіху існування чоловічий кухні.

 

Колірна гамма і фактури кухні необов’язково повинні бути в грубих проявах. Гармонійне поєднання білого і чорного, білого і сірого, синіх відтінків на стінах і колір насиченого дерева з червонуватим відливом на підлозі. Варіантів багато. Все залежить від обраного стилю і побажань. Мінімалізм передбачає вибір світлих і коричневих тонів, хай тек – білий, чорний, металевий, вкраплення червоного, жовтого, зеленого.

 

Крім того, слід приділити увагу висвітленню. Верхній яскраве світло відмінно поєднується з додатковим боковим освітленням, яке можна регулювати, в залежності від ситуації, будь-то зустрічі з друзями, рідними, або ж романтичну вечерю з коханою.

Інші статті