• Новорічний настрій у вашому домі

    Шукаєте цікаві ідеї, щоб створити вдома святковий настрій та затишно прикрасити своє житло?

    Ми вирішили поділитися з вами декількома порадами, які допоможуть зі смаком прикрасити будинок чи квартиру, незалежно від кількості квадратних метрів.

Шукаєте цікаві ідеї, щоб створити вдома святковий настрій та затишно прикрасити своє житло?

Ми вирішили поділитися з вами декількома порадами, які допоможуть зі смаком прикрасити будинок чи квартиру, незалежно від кількості квадратних метрів. Отже:

Головні секрети новорічного декору:

1 секрет – дотримуйтесь однієї кольорової гамми.

Класичні кольори, до яких всі звикли, червоний і зелений – не єдині кольори, для створення Різдвяної атмосфери. Декорування у сріблястій, золотій чи пильно-ліловій гамі буде виглядати навіть більш вишуканим і оригінальним!

2 секрет – У тренді натуральні декоративні матеріали.

Природні матеріали, такі як в’язані, зшиті з натуральної вовни і льону іграшки на ялинку та інші декоративні елементи. Також, можна обрати звичайнісінькі шишки, кору, дерево і навіть стручки кориці!

3 секрет – Святкова інсталяція.

Ідеально для будинку чи великої квартири – святкова інсталяція у якій може бути показаний цілий спектакль новорічної казки! Можна використати стеллаж. Підсвічування фігур та сніг з підручних матеріалів обов’язкові ! (smiley) Можна обрати головну сцену у лісі із казки “12 місяців” чи з класики “Вечора на хуторі поблизу Диканьки” або улюбленої казки вашої дитини.. Очікуйте, що ваша дитина запросить в гості усіх знайомих дітлахів і всі гарантовано будуть у захваті!

4 секрет – Святкова і стильна сервіровка столу.

Для декорування столу використовуйте ту ж саму гамму кольорів яку ви обрали для декору дому. Свічки, прикраси з натуральних матеріалів , серветки ти зажими для них – усе має бути вибрано в одному стилі, напріклад у червоно-зеленому, золотому чи сріблястому – не змішуйте гами кольорів!

5 секрет – Кількість декору.

Прикрашати треба не все, а тільки декілька обраних місць у вашому будинку чи квартирі. Вислів: “наряджений як ялинка” сьогодні вже втрачає свою актуальність. А все тому, що сьогодні навіть ялинки виглядають дуже стильно и вишукано. Головне це колір і правильна кількість прикрас. Наші рекомендації, що варто прикрашати: сходинки, камін, вхідні двері у квартиру / будинок, обідній стіл та простір над ним, а також оберіть лише одну стіну у вітальні і прикрасьте її але не всі чотири.

Головне пам’ятайте про міру, нехай буде краще менше чим більше

Інші статті